Holistyczna opieka w gdyńskiej Holistic Care Medical Clinic

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Bezpieczeństwo, wiedza, zaufanie i opieka – to tylko niektóre wartości, które przyświecają Holistic Care Medical Clinic. Pacjenci otoczeni troską i wsparciem mogą liczyć na skuteczność i profesjonalizm. A wszystko to bierze się z pasji.

Karolina Sozańska przez ponad 3 lata zarządzała pierwszą w Gdyni kliniką naturalnej medycyny estetycznej i regeneracyjnej z ogólnopolskiej sieci Holistic Clinic. Przyszedł więc czas na to, by rozwinąć skrzydła i zbudować nowe miejsce według autorskiej wizji, w oparciu o ponadczasowe wartości i nadrzędne – holistyczne podejście w szerszym zakresie niż do tej pory. Dlatego właśnie powstała Holistic Care Medical Clinic by Karolina Sozańska.

holistic_3

To interdyscyplinarna klinika medycyny estetycznej i nowoczesnej. W swojej działalności opiera się na fundamentach holistycznego podejścia do pacjenta, koncepcji szeroko pojętej opieki medycznej, w której zarówno aspekty fizyczne, jak i psychologiczne oraz emocjonalne są istotne dla osiągnięcia równowagi w życiu człowieka. Działanie gdyńskiej kliniki tworzą 3 filary: twarz i ciało, umysł i rozwój oraz serce i dusza. Te w połączeniu tworzą prawdziwą harmonię.

holistic_4

Pacjentom Holistic Care Medical Clinic oferuje się kompleksową opiekę w ramach: medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, dermatologii, chirurgii plastycznej, ginekologii i urologii estetycznej, trychologii, a także kosmetologii. W zakresie usług typowo zdrowotnych oraz medycyny sportowej dostępne są konsultacje i zabiegi ortopedyczne oraz opieka fizjoterapeuty. W oparciu o najnowsze technologie w Holistic Care Medical Clinic na pacjentów czekają terapie z zakresu:  laseroterapii, medycyny regeneracyjnej, skutecznego modelowania sylwetki, przeszczepów włosów, fizjoterapii, pielęgnacji pooparzeniowej czy dietetyki. Do każdego poszukującego zdrowia, piękna i harmonii dostosowywana jest spersonalizowana pielęgnacja oraz długofalowy plan leczenia. Na rozpoczynających proces redukcji wagi z poradami czekają psychodietetyk, kosmetolog oraz fizjoterapeuta. W związku ze zbliżającym się sezonem letnim klinika przygotowała specjalne pakiety zabiegów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Oferta obejmuje pakiety rewitalizujące, nawilżające oraz modelujące.

Odkryj harmonię w Holistic Care Medical Clinic (Gdynia, Al. Zwycięstwa 241/6).

Reklama