Secret Avenue – pozwól sobie poczuć się pięknie

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Wiele osób traktuje wypoczynek jako chwilowe odcięcie się od świata. Nie ma w tym oczywiście nic złego, ale skoro tyle czasu i wysiłku w ciągu roku poświęcamy na dbanie o swoje zdrowie i urodę, dlaczego mielibyśmy zapomnieć o tym na wakacjach? Z pomocą przychodzi Instytut Urody Secret Avenue.

Pomiędzy zakupami, zwiedzaniem i wypoczynkiem, warto przypomnieć sobie o innych sposobach rozpieszczania. W tym celu warto odwiedzić Instytut Urody Secret Avenue znajdujący się w bliskim sąsiedztwie galerii Manhattan oraz restauracji Aioli, przy ul. Partyzantów 3. Jest to świetne miejsce, które oferuje zarówno podstawowe zabiegi kosmetologiczne jak i te z dziedziny najnowszych odkryć medycyny estetycznej.

secret_avenue

Salon wyposażony jest w nowoczesne, certyfikowane urządzenia z najwyższej światowej półki. Ponadto, w Secret Avenue stosuje się najlepsze dostępne preparaty kosmetyczne, takie jak Dermalogica, Depileve, Gewoll, Stylage, Dermaheal czy Mesoestetic. Trudno jednak oczekiwać czegoś innego od Instytutu Urody z dziesięcioletnim doświadczeniem i zbudowaną przez te lata renomą.

Wiele usług oferowanych w Secret Avenue zapewnia długotrwałe efekty nawet po jednorazowym zabiegu, co przedstawia się szczególnie atrakcyjnie dla osób przebywających na wakacjach w Gdańsku i okolicach. W ofercie można znaleźć m.in. zabiegi liftingujące takie jak HIFU (high intensity focused ultrasound), bezoperacyjny lifting powiek Jett Plasma, liftingujący i ujędrniający Exilis marki BTL, a także termolifting. Nie jest to jednak wszystko. Instytut urody zapewnia również szereg usług odmładzających i upiększających, wśród których należy wymienić bezbolesną epilację laserową za pomocą Soprano ICE Platinum, oczyszczenie skóry za pomocą koreańskiej technologii Hydroimpact, masaż endermologiczny technologią LPG Alliance oraz zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej m.in. mezoterapię igłową. W Secret Avenue wykonamy także podstawowe zabiegi kosmetyczne takie jak manicure, pedicure, czy makijaż z możliwością wybrania opcji makijażu permanentnego.

secret_avenue_1

Tym jednak co najbardziej zachęca do wizyty w Instytucie Urody Secret Avenue jest przyjazna, familiarna atmosfera połączona z profesjonalizmem najwyższych lotów. Mimo sprzętu z najwyższej półki medycyny estetycznej i wykwalifikowanej kadry, nie czuć tu szpitalnego chłodu, a atmosfera jest luźna i przyjemna. Nie pozostaje więc nic innego jak tylko pozwolić sobie poczuć się pięknie z drobną pomocą Secret Avenue.

Reklama