Nowoczesna diagnostyka narządów ruchu w Leśnym Domu Seniora

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Leśny Dom Seniora w Piastowie, oprócz komfortowych warunków do wypoczynku i codziennego funkcjonowania, oferuje swoim gościom i pensjonariuszom nowoczesne metody diagnostyki i rehabilitacji. Pozwalają one w najlepszy możliwy sposób dbać o kondycję i przezwyciężać pojawiające się problemy zdrowotne.

Jednym ze sprzętów, wykorzystujących najnowsze technologie, jest urządzenie do oceny dystrybucji obciążenia Gamma. Dwupłytowa platforma dynamograficzna umożliwia zarówno testowanie, jak i trening pacjentów neurologicznych, z zaburzeniami równowagi czy koordynacji ciała, a także pacjentów ortopedycznych. Dzięki analizie danych sprzęt pozwala na prowadzenie rzetelnego rejestru postępów w rehabilitacji.

lesny_dom_seniora-min

Innym przykładem nowoczesnej aparatury używanej w Leśnym Domu Seniora do diagnostyki irehabilitacji narządów ruchu, jest platforma Alfa. Umożliwia ona ocenę i trening równowagi oraz ocenę reakcji sił podłoża. Urządzenie to pomaga zwiększyć sprawność pacjentów po urazach głowy, udarach, a także chorujących na stwardnienie rozsiane, chorobę Parkinsona i dysfunkcje mięśniowe. Ponadto poprawia propriocepcję kończyn dolnych, ułatwiając rekonwalescencję po skręceniach i złamaniach stawu kolanowego i skokowego. Umożliwia również terapię pacjentów po amputacjach kończyn dolnych.

Reklama

Wszystkie zabiegi w Leśnym Domu Seniora przeprowadzane są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, która rozumie potrzeby pacjentów w każdym wieku. Goście i pensjonariusze mogą liczyć na całodobową opiekę, diagnostykę, rehabilitację, ale również różnorodne formy wypoczynku i relaksu w nowoczesnym SPA.

Przeczytaj również

Nasze magazyny

Reklama

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Follow on Twitter

Reklama

Reklama