Nowoczesna diagnostyka narządów ruchu w Leśnym Domu Seniora

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Leśny Dom Seniora w Piastowie, oprócz komfortowych warunków do wypoczynku i codziennego funkcjonowania, oferuje swoim gościom i pensjonariuszom nowoczesne metody diagnostyki i rehabilitacji. Pozwalają one w najlepszy możliwy sposób dbać o kondycję i przezwyciężać pojawiające się problemy zdrowotne.

Jednym ze sprzętów, wykorzystujących najnowsze technologie, jest urządzenie do oceny dystrybucji obciążenia Gamma. Dwupłytowa platforma dynamograficzna umożliwia zarówno testowanie, jak i trening pacjentów neurologicznych, z zaburzeniami równowagi czy koordynacji ciała, a także pacjentów ortopedycznych. Dzięki analizie danych sprzęt pozwala na prowadzenie rzetelnego rejestru postępów w rehabilitacji.

lesny_dom_seniora-min

Innym przykładem nowoczesnej aparatury używanej w Leśnym Domu Seniora do diagnostyki irehabilitacji narządów ruchu, jest platforma Alfa. Umożliwia ona ocenę i trening równowagi oraz ocenę reakcji sił podłoża. Urządzenie to pomaga zwiększyć sprawność pacjentów po urazach głowy, udarach, a także chorujących na stwardnienie rozsiane, chorobę Parkinsona i dysfunkcje mięśniowe. Ponadto poprawia propriocepcję kończyn dolnych, ułatwiając rekonwalescencję po skręceniach i złamaniach stawu kolanowego i skokowego. Umożliwia również terapię pacjentów po amputacjach kończyn dolnych.

Reklama
Advertisement

Wszystkie zabiegi w Leśnym Domu Seniora przeprowadzane są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, która rozumie potrzeby pacjentów w każdym wieku. Goście i pensjonariusze mogą liczyć na całodobową opiekę, diagnostykę, rehabilitację, ale również różnorodne formy wypoczynku i relaksu w nowoczesnym SPA.

Przeczytaj również

Nasze magazyny

Reklama

[instagram-feed]

Reklama

Reklama