Sopocki sposób na piękny uśmiech

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Uśmiech to w życiu podstawa! A żeby towarzyszył on nam każdego dnia, warto dbać o to by nasze zęby były piękne i zdrowe. Kompleksową i profesjonalną opiekę nad nimi zapewnia AS Dent Clinica, znana w całym Trójmieście klinika położona w spokojnej części Sopotu, prowadzona przez doktor Anitę Suską oraz jej sprawdzony zespół.

W ofercie AS Dent Clinica znajdziemy wszystko, co niezbędne by nasze zęby mogły na co dzień świecić przykładem. Mamy więc stomatologię ogólną, czyli profilaktykę, leczenie próchnicy i wypełnianie ubytków, z zastosowaniem takich metod jak abrazja powietrzna czy wkłady z włókna szklanego. Mamy stomatologię estetyczną – wybielanie zębów, korygowanie ich kształtu i koloru czy korekta wad zgryzu. Jest wreszcie osobny pakiet dla dzieci, które nie tylko mogą liczyć na całkowicie bezbolesne leczenie, ale też dostaną od dentysty praktyczne porady jak dbać o swoje zęby, jak je właściwie szczotkować oraz jak wybrać najlepszą pastę. Specjaliści z sopockiej kliniki kładą też szczególny nacisk na leczenie ortodontyczne, zarówno wśród dzieci i młodzieży, jak i dorosłych, dla których coraz częściej jest to po prostu jeden z etapów leczenia.

Reklama

asdent_10-min

Dziedziną, na którą AS Dent Clinica kładzie równie duży nacisk jest protetyka. Żeby w jak najskuteczniejszy sposób przywrócić naszemu uśmiechowi idealny wygląd, stomatolodzy z Sopotu najpierw zapraszają na pierwszą, wstępną wizytę. To na niej wykonywane są badania kliniczne, analiza rysów twarzy oraz pobieranie wycisków. Potem powstaje plan leczenia. Następnie szlifowanie, przymiarki, dobór koloru, kształtu, wreszcie cementowanie… i już nabieramy pewności siebie, gdy uśmiechamy się w towarzystwie. Alternatywnym rozwiązaniem jest wybór implantów – w tym wypadku najpierw następuje wszczepienie takiego implantu, a po upływie trzech do sześciu miesięcy odwiedzamy klinikę ponownie, na uzupełnienie protetyczne.

Komfort pacjenta to kluczowa sprawa przy okazji wizyty u stomatologa. AS Dent Clinica położona jest w zacisznej części Sopotu, nieopodal morza, miejskich błoni i hipodromu. W poczekalni natomiast goście witani są aktualną prasą, przyjemną muzyką i szybkim dostępem do Internetu. Na fotelu również jest komfortowo, bo wszystkie gabinety są klimatyzowane, a ich wystrój sprawia, że czujemy się trochę jak u siebie w domu.

Wizyta u dentysty nie musi nam już kojarzyć się z nieprzyjemnym obowiązkiem. Takie miejsca jak AS Dent Clinica, dzięki profesjonalnej obsłudze i przyjaznemu klimatowi, sprawiają że nawet nie zauważamy kiedy dopiero co rozpoczęta wizyta już zbliża się ku końcowi. A my schodzimy z fotela z szerokim uśmiechem!

Przeczytaj również

Nasze magazyny

Reklama

[instagram-feed]

Reklama

Reklama