Euro Styl z nowym projektem – Osiedle Cis w zielonej części Gdyni

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Gdański Euro Styl S.A. z Grupy Dom Development S.A., największego dewelopera w Polsce, uruchomił sprzedaż 148 mieszkań w ramach nowej inwestycji – Osiedla Cis, zlokalizowanego w Gdyni przy ul. Chylońskiej, w bliskim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwi szybki dojazd do wszystkich dzielnic Trójmiasta. Przekazanie kluczy zaplanowano na przełom III i IV kwartału 2021 r.

Pobliskie, rozległe tereny zielone i znajdujący się na terenie Trójmiejskiego Parku rezerwat dają ciekawe możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu. Lokalizację wyróżnia także rozwinięta infrastruktura miejska oraz świetne skomunikowanie z innymi częściami Trójmiasta. Bliskość sklepów, placówek edukacyjnych (szkoły, przedszkola) i licznych punktów handlowo–usługowych czy medycznych zapewnią komfort przyszłym mieszkańcom.

Reklama

Dzięki rozbudowanej komunikacji (pobliskie przystanki autobusowe i trolejbusowe, oddalona o zaledwie 250 m stacja SKM Gdynia Cisowa oraz położenie w pobliżu głównej arterii komunikacyjnej – ulicy Morskiej), mieszkańcy Osiedla Cis w kilkanaście minut mogą dostać się do Śródmieścia Gdyni i odwiedzić popularną, handlową ulicę Świętojańską, kupić świeże lokalne warzywa oraz ryby prosto z kutrów rybackich w legendarnej Hali Targowej, czy spotkać się ze znajomymi w modnych lokalach na bulwarze nadmorskim. Osiedle jest też bardzo dobrze skomunikowane z Gdańskiem i Sopotem. Dla osób lubiących np. weekendowe wypady za miasto – w sąsiedztwie znajduje się trasa wyjazdowa – obwodnica Trójmiasta czy oddalony o zaledwie 10 minut drogi Terminal Promowy zapewniający codzienne połączenia ze Szwecją.

Osiedle Cis to projekt stworzony w harmonii z naturą. W pobliżu inwestycji znajduje się Rezerwat Przyrody Cisowa, sprzyjający aktywnościom na świeżym powietrzu. Rozbudowana sieć komunikacyjna, w tym bliskość stacji SKM pozwala na sprawne poruszanie się po Trójmieście. Patio osiedla zostało zaprojektowane tak, by wpisywało się w zielone otoczenie i służyło relaksowi i integracji mieszkańców – mówi Ewa Nowicka, Dyrektor Sprzedaży Euro Styl S.A.

Osiedle Cis to wysoka jakość wykonania i wygodne rozwiązania: cichobieżne windy, przestronna hala garażowa, komórki lokatorskie, przestrzeń rekreacyjna dla mieszkańców oraz całodobowy monitoring. Budynek dostosowany będzie do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych.

Nowoczesny i funkcjonalny budynek wyróżniać będzie: czysta biel prostych brył, charakterystyczne kształty balkonów i loggie ze szklanymi balustradami. W części wspólnej osiedla znajdzie się teren rekreacyjny, patio z prywatną przestrzenią dla mieszkańców oraz ławki w otoczeniu drzew.

W 5-piętrowym budynku powstanie 148 mieszkań o metrażach od 29 mkw. do 101 mkw. Ceny mieszkań wahać się będą od 226 652 zł do 801 248 zł. Dla wygody mieszkańców przewidziano 149 miejsc garażowych w garażu podziemnym oraz 148 komórek lokatorskich. Koszt pojedynczego miejsca garażowego wynosić będzie od 19 000 zł do 29 900 zł, a komórki lokatorskiej od 2 992 zł do 11 256 zł. Docelowo na terenie osiedla przewidziano 33 stanowiska naziemne do parkowania samochodów oraz  liczne stojaki rowerowe.

Przeczytaj również

Nasze magazyny

Reklama

Follow on Twitter

Reklama

Reklama