Sztuka, regionalność i biznes. Pomorska przestrzeń jakiej jeszcze nie było!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Oklaski Stanisławie to urokliwa, historyczna kociewska wieś położona w pobliżu Tczewa i drogi do Trójmiasta. Na jej obrzeżach, w budynku dawnej owczarni tamtejszego pałacu, powstaje miejsce spotkań i możliwości. Miejsce otwarte na spotkania okolicznościowe, biznes, ale także wydarzenia artystyczne.

Oklaski witają szpalerem starych dębów i zielenią przyległego parku. Wnętrze to ponad 450 m2 przestrzeni i taras obiecujący wytchnienie. W tworzeniu projektu wzięli udział czołowi projektanci wnętrz publicznych i restauracyjnych – Rafał Kaletowski i Maciej Ryniewicz, znani m.in. z takich trójmiejskich projektów jak Haos w Gdyni czy Lokal Wiśniewski w Gdańsku.

Reklama

Pracy nad Oklaskami przyświeca idea połączenia szacunku do historii miejsca z nowoczesnymi i ponadczasowymi rozwiązaniami. Zrewitalizowana została oryginalna, czerwona cegła z XIX w. oraz niezwykła konstrukcja drewniana wewnątrz. Z tarasu rozpościera się widok na park i pejzaż okolicznych pól. Panuje tu harmonia z naturą.

„Z ogromną dbałością przygotowujemy obiekt do realizacji szerokiego wachlarza wydarzeń okolicznościowych, biznesowych i artystycznych.” – mówi Monika Gostkowska z zespołu Oklaski Stanisławie. „Dobrze poczują się tu ci, którzy cenią sobie piękno architektury, krajobrazu i detalu” – dodaje.

Twórcy Oklasków chcą zaproponować mieszkańcom Tczewa, Trójmiasta i okolic nieszablonową przestrzeń dla ich wyjątkowych wydarzeń. Przyjęcie weselne w stylu slow, zaślubiny plenerowe, ciekawa kuchnia, piękne wnętrze, czy nawet poprawiny w formie garden party – Oklaski wychodzą naprzeciw trendom w weselnej branży. Zespół Oklasków pomoże również zadbać o dobór wsparcia spośród swoich rekomendowanych partnerów z branży muzycznej, artystycznej, florystycznej. Wszytko, żeby zachować spójność i wysoką jakość obsługi przyjęcia.

„Wiemy, że wyróżniających się przestrzeni brakuje na Pomorzu. Również wydarzenia biznesowe, takie jak konferencje, szkolenia i bankiety firmowe, ograniczone są bardzo często do wnętrz hoteli i podobnych obiektów. My chcemy zaproponować rozwiązanie z jednej strony dostosowane do wymagającego klienta biznesowego, z drugiej strony dające oddech” – mówi Katarzyna Franusiak odpowiedzialna za kontakt z klientami.

Wnętrze Oklasków daje wiele możliwości aranżacji, a dzięki modułowej ścianie umożliwia dostosowanie przestrzeni do liczby gości i konwencji spotkania. Na miejscu do dyspozycji gości pozostaje też zaplecze techniczne i multimedialne. Taras i otaczający Oklaski park dają możliwość organizacji wydarzeń plenerowych, takich jak pikniki czy grill.

Oklaski to również kuchnia. Poza propozycjami dla osób ceniących sobie fuzję kuchni z różnych regionów Europy, przyroda Kociewia narzuciła ukłon w stronę kuchni slow. W menu Oklasków można znaleźć propozycje oparte na sezonowości, z produktami od lokalnych dostawców, własnymi kiszonkami z letnich warzyw czy wędzonkami przyrządzanymi od początku do końca w Oklaskach.

Stanisławie to miejscowość doskonale skomunikowana zarówno z sąsiadującym Tczewem (5 minut samochodem), jak i Trójmiastem, dzięki bliskości Autostrady A1 (zjazd: Stanisławie, 25 minut od Lotniska im. Lecha Wałęsy, nieco ponad 30 minut od ścisłego centrum Gdańska). Dla osób, które swoje spotkanie wiążą z noclegami, Oklaski proponują bazę noclegową w położonym o kilka minut samochodem, trzygwiazdkowym Hotelu Link.

Zresztą, żadne szczegółowe opisy nie są w stanie oddać uroku tego miejsca. Dlatego też, warto odwiedzić je przy najbliższej okazji i samemu przekonać się o atrakcyjności przestrzeni w Stanisławiu. Oklaski zdecydowanie się należą.

Przeczytaj również

Nasze magazyny

Reklama

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Follow on Twitter

Reklama

Reklama