ANYWHERE          TV

Plantwear – drewno ma wielką moc

planewear-

Drewno ma wielką moc! Codziennie udowadnia to marka Plantwear – czołowy polski producent drewnianych zegarków, okularów i biżuterii. Ekologicznie, autentycznie, z pasją – na takich podstawach opierają się działania marki. Plantwear tworzy produkty dla ludzi, po prostu.

W najnowszej kolekcji znalazły się zegarki wykonane ręcznie z naturalnego drewna, a wśród nich nowość: modele serii Fusion, inspirowane grą światła i cienia. To pierwsze zegarki, w których marka Plantwear połączyła elegancję drewna z surowym chłodem metalu. Zaprezentowano także kolekcję drewnianych okularów przeciwsłonecznych: jedenaście modeli, w czterech rodzajach drewna i z czterema różnymi kolorami soczewek.

Prawdziwym hitem tego sezonu jest biżuteria! Drewniane bransoletki Plantwear to więcej niż ozdoba. Za każde zdjęcie z bransoletką umieszczone w serwisie Instagram z hashtagami #plantwear i #plantweartrees marka sadzi 1 drzewo. Dzięki takim zdjęciom, posadzonych zostało już ponad 1,5 tysiąca roślin! W ostatniej edycji akcji czynnie uczestniczyli również sympatycy i klienci Plantwear.

Dużym zainteresowaniem cieszą się naszyjniki z wisiorkami wykonanymi z drewna i żywicy. Każdy z nich uzupełniono o kamień naturalny – turkus, a całość podkreśla srebrny łańcuszek.

Kolejną nowością od Plantwear w tym sezonie są bransoletki z kolekcji “Zodiac” oraz drewniane plannery, które już wkrótce trafią do regularnej sprzedaży.

Zamiłowanie do drewna łączy! Na spotkaniu promującym markę pojawiły się m.in. Kamila Kamińska, Agnieszka Kawiorska, Katarzyna Cichopek, Katarzyna Moś, Emilia Raszyńska-Czerkawska, Dorota Michałowska, Magdalena Antosiewicz, Marzena Sienkiewicz czy Milena Rostkowska-Galant.

 

fot.: Mateusz Jagielski

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE