Lato zaczyna się #wGdyni. Cudawianki 2019

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Wyobraź sobie plażę, szumiące morze i promienie słońca delikatnie otulające ciepłem twoją opaloną skórę. Przypomnij sobie wakacje, te najbardziej beztroskie, egzotyczne i gorące. A teraz otwórz oczy i uwierz, że to wszystko znajdziesz nad Bałtykiem podczas wydarzenia Lato zaczyna się #wGdyni. Cudawianki 2019.

Cudawianki to wydarzenie kultowe, gdzie ciekawe brzmienia łączą się z edukacją, ekologią i dobrą zabawą. To cudowny początek lata i cudne atrakcje rozsiane po gdyńskiej topografii. W tym roku to także wspomnienie z wakacji oprawione w muzyczną ramkę dobrych chwil.

W pierwszą sobotę lata, 22 czerwca Gdynia zamieni się w barwny kalejdoskop doznań i chwil, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Naszą przygodę rozpoczniemy w samo południe, a zakończymy po północy plażowymi koncertami.

Na plaży zabrzmi świetna muzyka z pogranicza rocka i reggae. Sceną zawładną: nastrojowy Gutek, czarująca głosem i charyzmą Marika iiii… nasz główny artysta, który śpiewa i gra całym sobą, czym podbił nie tylko rodzime misie Koala… O kim mowa przekonamy się za kilka dni.

 Bulwar Nadmorski zamienimy w najprawdziwszy Park Cudów, gdzie zajęcia plastyczne splotą się w jednym wianku z ekologią, zabawą i sportem. Nie zabraknie tu czegoś dla aktywnych, leniuchów, amatorów słońca i wielbicieli cienia. Będzie muzycznie, kolorowo, a przede wszystkim wakacyjnie. Nasze niezastąpione Gospodynie z Lubichowa wyplotą przepiękne wianki, amatorzy kina będą mieli okazję poznać miasto od filmowej strony dzięki Gdyńskiej Szkole Filmowej, a spragnionych sztuki wyślemy w podróż po artystycznych zakamarkach miasta. Do tego nauczymy się, jak skutecznie zaplanować podróż w nieznane i bezpiecznie z niej wrócić z workiem wspomnień.

LATO ZACZYNA SIĘ #WGDYNI! Także w tym roku! Cudawianki 2019 już grzeją się do wakacji!

Więcej na temat programu i wydarzenia znajdziecie na:

www.cudawianki.eu

FB @CudaWiankiGdynia

Insta @cudawianki

Reklama

Mech

W jednej z lektur, które ostatnio czytałam, zasugerowano mi zwerbalizowanie