Lato zaczyna się #wGdyni. Cudawianki 2019

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Wyobraź sobie plażę, szumiące morze i promienie słońca delikatnie otulające ciepłem twoją opaloną skórę. Przypomnij sobie wakacje, te najbardziej beztroskie, egzotyczne i gorące. A teraz otwórz oczy i uwierz, że to wszystko znajdziesz nad Bałtykiem podczas wydarzenia Lato zaczyna się #wGdyni. Cudawianki 2019.

Cudawianki to wydarzenie kultowe, gdzie ciekawe brzmienia łączą się z edukacją, ekologią i dobrą zabawą. To cudowny początek lata i cudne atrakcje rozsiane po gdyńskiej topografii. W tym roku to także wspomnienie z wakacji oprawione w muzyczną ramkę dobrych chwil.

Reklama

W pierwszą sobotę lata, 22 czerwca Gdynia zamieni się w barwny kalejdoskop doznań i chwil, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Naszą przygodę rozpoczniemy w samo południe, a zakończymy po północy plażowymi koncertami.

Na plaży zabrzmi świetna muzyka z pogranicza rocka i reggae. Sceną zawładną: nastrojowy Gutek, czarująca głosem i charyzmą Marika iiii… nasz główny artysta, który śpiewa i gra całym sobą, czym podbił nie tylko rodzime misie Koala… O kim mowa przekonamy się za kilka dni.

 Bulwar Nadmorski zamienimy w najprawdziwszy Park Cudów, gdzie zajęcia plastyczne splotą się w jednym wianku z ekologią, zabawą i sportem. Nie zabraknie tu czegoś dla aktywnych, leniuchów, amatorów słońca i wielbicieli cienia. Będzie muzycznie, kolorowo, a przede wszystkim wakacyjnie. Nasze niezastąpione Gospodynie z Lubichowa wyplotą przepiękne wianki, amatorzy kina będą mieli okazję poznać miasto od filmowej strony dzięki Gdyńskiej Szkole Filmowej, a spragnionych sztuki wyślemy w podróż po artystycznych zakamarkach miasta. Do tego nauczymy się, jak skutecznie zaplanować podróż w nieznane i bezpiecznie z niej wrócić z workiem wspomnień.

LATO ZACZYNA SIĘ #WGDYNI! Także w tym roku! Cudawianki 2019 już grzeją się do wakacji!

Więcej na temat programu i wydarzenia znajdziecie na:

www.cudawianki.eu

FB @CudaWiankiGdynia

Insta @cudawianki

Przeczytaj również

Nasze magazyny

Reklama

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Follow on Twitter

Reklama

Reklama