ANYWHERE          TV

Trwa odprawa – zapraszamy pasażerów podróżujących pierwszą klasą

zegarki_douglas_aviator_1-

Misją marki Aviator jest tworzenie zegarków nie tylko dla pilotów, ale także dla obsługi naziemnej. Już od 2000 roku marka Aviator dostarczała zegarki dla użytkowników wielu ryzykownych profesji, takich jak: wojsko, ratownicy i piloci. Nigdy nie zapomniała jednak o miłośnikach lotnictwa, którzy rozsławili ją przez ostatnią dekadę w Europie, Ameryce czy nawet Azji. Od 2006 roku marka Aviator  jest oficjalnym sponsorem rosyjskiej grupy akrobacyjnej „Swifts”, która lata na legendarnych MIG-29. Od 2011 roku zegarki Aviator są dostarczane i produkowane w Szwajcarii w kantonie Jura w tzw. Dolinie krzemowej zegarmistrzostwa. W tej lokalizacji Aviator tworzy zegarki, które spełniają wszystkie rygorystyczne standardy. To wszystko połączone jest z oryginalnym lotniczym designem. W sercu kantonu Jury w mieście Porrentruy manufaktura marki Aviator łączy wszystkie operacje zegarmistrzowskie, takie jak badania rozwojowe, modyfikacje mechanizmów i montowanie wszystkich elementów. Każdy zegarek jest poddawany rygorystycznym testom wielopoziomowym. Aviator to kombinacja profesjonalnych umiejętności i zegarmistrzowskiego doświadczenia z pasją do lotnictwa i sztuką zegarmistrzostwa.

Tym razem, marka inspiruje się amerykańską maszyną Douglas DC-3. Rewolucjonizując tym samym podróżowanie, samolot transportował pasażerów z godnością i majestatem należnym pierwszej klasie. Stał się uosobienie Złotej Ery lotnictwa.

Poprzez połączenie wyrafinowanego podejścia do podróżowania z minimalistycznym designem Art Deco, zegarek Douglas oddaje cześć najlepszemu samolotowi tamtych czasów.

Już dostępny!

Zapraszamy na www.poljot.com.pl

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

PROPONOWANE