Piknik na Osiedlu Beauforta – pełen atrakcji!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pokazy, warsztaty, sportowa rywalizacja i mnóstwo zabawy – w ubiegły weekend odbył się rodzinny piknik na Osiedlu Beauforta. Impreza zainaugurowała otwarcie przez Wójta gminy Kosakowo Marcina Majek i Prezesa Zarządu Euro Styl S.A. Mikołaja Konopkę, nowego gminnego terenu rekreacyjnego w Pogórzu.

W programie znalazły się m. in. warsztaty i pokazy crossfit, tańca, jazdy na rolkach, BMX, deskorolce i hulajnodze, a także pokaz skręcania balonów i baniek mydlanych. Ponadto, podczas całego dnia trwania pikniku, na uczestników czekały rozgrywki sportowe, animacje dla najmłodszych, aktywności z nagrodami dla dzieci, muzyka miksowana na żywo przez DJ-a, strefa chill-out z leżakami, pufami i lemoniadą, foodtrucki oraz Biuro Sprzedaży Euro Styl. Frekwencja dopisała.

– Uroczyste otwarcie części rekreacyjnej na osiedlu Beauforta jest kamieniem milowym, zarówno dla tej inwestycji, jak również dla marki Euro Styl. Widzimy duży potencjał w projektowaniu ciekawych terenów, które dają szanse na aktywne spędzanie czasu wolnego. Mieszkańcy będą mogli uprawiać sporty, bawić się w przyjaznym otoczeniu, ale też odpoczywać czy po prostu obcować z naturą. Będziemy dążyli do tego, by sprawdzone rozwiązania z Osiedla Beauforta wykorzystywać w ramach innych naszych projektów – mówi Bartosz Podgórczyk, Dyrektor Marketingu Euro Styl.

Osiedle Beauforta to miejsce nowoczesne, przyjazne mieszkańcom i prospołeczne. Na terenie inwestycji położonej przy ul. Kościuszki w Pogórzu powstanie łącznie kilkanaście fantastycznych atrakcji umożliwiających zabawę, integrację międzysąsiedzką i wspólne spędzanie czasu wszystkim grupom wiekowym – od pełnego energii ruchu na świeżym powietrzu po relaks i wyciszenie.

Do dyspozycji mieszkańców przeznaczone będą nietuzinkowe obiekty – m. in. ścianka wspinaczkowa, strefa crossfit, skate park, pająk z linczy ping-pong. W kolejnych etapach osiedla planowany jest szereg kolejnych atrakcji: tyrolka, amfiteatr, zielnik, zielony labirynt, szachy oraz ślimak.

Reklama

Mech

W jednej z lektur, które ostatnio czytałam, zasugerowano mi zwerbalizowanie