Magdalena Lamparska gwiazdą nowej komedii romantycznej

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Ultimate Video Player with preset id 8 does not exist!
Plejada gwiazd w obsadzie, komedia romantyczna i doskonała piosenka promująca film? To przepis na kinowy hit. Jakie będą „Porady na zdrady” – nowa produkcja Ryszarda Zatorskiego?

Walentynki to idealna pora na nową komedię romantyczną. 24 lutego do kin wchodzi nowy film reżysera Ryszarda Zatorskiego – „Porady na zdrady”. Nazywany mistrzem gatunku Zatorski ma na koncie takie hity, jak „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!” czy „Nigdy w życiu!”. Nowy film pozostaje w temacie miłości – jednak dotyka ciemniejszej strony związków i problemu zdrady. W obsadzie znalazła się czołówka polskich gwiazd kina: Tomasz Karolak, Anna Dereszowska, Mikołaj Roznerski i Weronika Rosati.

Główną rolę w filmie zagrała Magdalena Lamparska, która była bohaterką listopadowego wydania „Sky Surfer” wydawanego przez Anywhere.pl. Polecamy i przypominamy rozmowę Tomasza Sobierajskiego, w którym Magdalena Lamparska opowiada o aktorstwie i nowych planach zawodowych.

Magdalena Lamparska w nowej produkcji gra zdradzoną w dniu ślubu Kalinę, która wraz z porzuconą przez chłopaka Fretką (Anna Dereszowska) rozkręca biznes mający pomóc kobietom. Dziewczyny postanawiają testować wierność mężczyzn i na zawsze rozwiązać problem zdrady. Nowe zadanie utrudnia im oczywiście… nowa miłość.

Piosenkę promującą film napisała Ania Dąbrowska. „Porady na zdrady (Dreszcze)” czekały na swoją premierę kilka lat: „Ta piosenka przeleżała w szufladzie kilka lat i nawet był plan, aby trafiła na płytę Dla naiwnych marzycieli. Nie udało nam się jednak wtedy znaleźć dobrego sposobu na jej aranżację. Kluczem okazał się film i propozycja napisania do niego utworu. Od razu pomyślałam o tej piosence, bo zawsze wierzyłam, że ma w sobie duży potencjał” – tłumaczy artystka.

„Porady na zdrady” w kinach od 24 lutego.

 

Zdjęcia: Magda Rzymanek/Tomasz Paczkowski

Reklama