REKLAMA
Anywhere logo

Kwiecień pod znakiem zdrowia

2016-04-06
...
W nocy z 16 na 17 kwietnia na lotnisku w Jasionce odbędzie się druga edycja SKYWAYRUN – nocnego biegu po pasie startowym. Specjalnie dla uczestników organizatorzy przygotowali pakiety startowe...

 

...których już zabrakło! Oficjalnie potwierdzamy – pakiety cieszyły się tak wielką popularnością, że na półtora miesiąca przed startem w naszym magazynie zostało 0 (słownie: zero) sztuk. To świadczy o tym, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się tegoroczny 

Nowe – bardziej atrakcyjne

Pierwsza edycja nocnego biegu po pasie w Jasionce była niezwykle ciekawa. W tym roku będzie równie dobrze, a może nawet lepiej – organizatorzy SKYWAYRUN wprowadzili bowiem kilka zmian, które ułatwiły uczestnikom przejście przez niezbędne formalności, a także sprawiły, że impreza zapowiada się jeszcze bardziej atrakcyjnie niż przed rokiem.

Ułatwienia uczestnicy napotykają już na początku – przy rejestracji wprowadzono opcję DotPay, czyli możliwość dokonania płatności przez internet. Jest to szybki, sprawny i bardzo łatwy sposób na uregulowanie należności niezbędnej do wzięcia udziału w wyścigu.

Pojawiła się także dodatkowa opcja „przekazania udziału” komuś innemu. Jeżeli z jakiegoś powodu ktoś, kto chciałby wziąć udział w nocnym biegu i zapisał się już na listę uczestników, nie będzie mógł wziąć w nim udziału, może w takim wypadku przepisać swój pakiet i opłatę startową na inną, wolną osobę. Jest to znakomite rozwiązanie dla tych, których plany pokrzyżowały nieprzewidziane okoliczności.

Kolejną nowością będzie możliwość zakupu gadżetów SKYWAYRUN bezpośrednio na terminalu, a także „odświeżone” pakiety startowe. W tym roku koszulki również będą miały intensywny kolor, tym razem pomarańczowy. Nowy wzór będą miały także medale, wykonane w technologii 3D, z logo rzeszowskiego lotniska oraz, oczywiście, SKYWAYRUN. Oprócz statuetek wszystkie miejsca medalowe będą wyróżnione dodatkowymi nagrodami. Jakimi? Dowiecie się po wyścigu! Jedna z prawie tysiąca osób otrzyma wyróżnienie. Książka „Pasja biegania” poleci do tego uczestnika, który przekroczy linię mety jako... ostatni. Jak mówią organizatorzy, będzie to nagroda za „samozaparcie i dążenie do celu, bo przecież nie od razu można być na mecie pierwszym”.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Na koniec – biorąc udział w SKYWAYRUN, należy wziąć pod uwagę niezwykle coś niezwykle ważną kwestię, a mianowicie – bezpieczeństwo.

Szanowni Biegacze, pamiętajcie – wszelkie lotniskowe procedury, których bezwarunkowo musicie się podporządkować, istnieją dla zabezpieczenia Was i innych osób. Trzymając się ich, będziecie mogli zakończyć swój kolejny bieg sukcesem, niezależnie od tego, czy znajdziecie się na podium, czy przybiegniecie na metę w końcówce wyścigu.

A zatem – do zobaczenia już 16 kwietnia w Porcie Lotniczym „Rzeszów-Jasionka”!

 

źródło: Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka”

 

Galeria zdjęć


REKLAMA
REKLAMA